Stipendije

Visoka škola za menadžment i dizajn Aspira najboljim učenicima dijeli stipendiju za školarinu.. Aspira obrazuje visokostručne kadrove na stručnom studiju Međunarodnog menadžmenta u hotelijerstvu i turizmu te na studiju Gastronomije.

Aspira nudi učenicima priliku upisa uz punu stipendiju za sve godine školovanja.

Odabranim stipendistima studija Hotelskog menadžmenta ili Gastronomije Aspira u suradnji s Leonardo hotelima u potpunosti financira školovanje, osigurava više od 800 sati prakse te zaposlenje po završetku fakulteta u jednom od objekata Leonardo hotela.

Još uvijek postoji mogućnost upisa bez državne mature.

Rok za prijavu na stipendijski natječaj je 1. srpnja, a prijemni postupak za upis na studije bez stipendiranja provodi se 7. 6. u Splitu te 14. 6. u Zagrebu.

Ostale informacije potražite na mrežnoj stranici http://www.aspira.hr

objavio: Irena Nevjestić   datum: 9. 6. 2022.