OBAVIJEST

Raspisan je natječaj za upis u III razred Policijske škole "Josip Jović" za 2022./2023. godinu, a rok za podnošenje prijava je od 21.06. do 01.08.2022. godine.

Uvjete natječaja kao i ostale informacije učenici mogu saznati na stranicama Ministarstva unutarnjih poslova:

Na navedeni natječaj mogu se javiti učenici koji imaju završen drugi razred srednjoškolskog obrazovanja razine kvalifikacije 4.2 za školu u četverogodišnjem trajanju (gimnazijski programi, strukovni obrazovni programi na razini 4.2).

U policijskoj školi "Josip Jović" raspolažu sa modernim učionicama, teretanama i streljanama te tijekom školovanja polaznici stječu znanja i vještine potrebne suvremenim policajcima/policajkama.

Polaznicima je tijekom školovanja besplatno osiguran smještaj i prehrana, stipendija te oprema (školski pribor, udžbenici, sportska oprema i odora).

Nakon završenog školovanja čeka ih siguran posao koji se odlikuje dinamikom, humanošću i zanimljivošću kao i mogućnost napredovanja i nastavka školovanja.

Antonija.mp3 (1.05 MB)
Fran.mp3 (1.05 MB)
Ivan.mp3 (1.05 MB)
Josipa.mp3 (998.25 KB)
Lucija.mp3 (1.05 MB)
Luka.mp3 (1.05 MB)
Marija.mp3 (1.05 MB)
B1_PLAKAT_-postani-policajac-srednja-skola.j_-manji.jpg (4.28 MB)

objavio: Manuela Gregurić   datum: 13. 7. 2022.