Prijemi za najuspješnije učenike naše škole kod župana i obnašateljice dužnosti gradonačelnika

U utorak 12. lipnja 2012. s početkom u 9h u zgradi Veleučilišta u Koprivnici, Trg bana J.Jelačića 6 održao se prijem kod župana g.Darka Korena za najuspješnije na državnim natjecanjima (1., 2. i 3. mjesto u državi) - ispred naše škole to su učenik Marko Lugarić (3.mjesto na Državnom natjecanju iz engleskog jezika) i mentorica Dijana Mateša, prof.

(34)

U  četvrtak 14. lipnja 2012. u kinu Velebit, održao se prijem kod obnašateljice dužnosti gradonačelnika gđe. Vesne Želježnjak za najuspješnije na županijskim i državnim natjecanjima.

Obavještavamo nagrađene da ulaznice za kino mogu koristiti tijekom srpnja!

Učenici koji nisu bili na dodjeli nagrada mogu iste podići u Tajništvu škole od 26.6. do 15.7.2012.

SREDNJA_SKOLA_KOPRIVNICA.xlsx (10.39 KB)

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 8. 6. 2012.