Dani E-medica

13. Smotra "Dani E-medica" održala se u Termama Tuhelj od 30. 09.2022. do 02.10.2022. Smotri su prisustvovale učenice 4. i razreda Ena Štimac i Hana Marija Šijak, te učenica 4. k razreda Laura Tomašić, a pod koordinacijom nastavnice Petre Šimunić Jovanović. Cilj smotre bio je povezivanje zdravstvenih i nezdravstvenih škola, odnosno učenika i nastavnika, te dogovaranje istih oko provedbe učeničkih projekata tijekom školske godine 2022./2023. Osim predstavljanja škola i razmatranja ideja projekata, za nastavnike i učenike organizirana su stručna predavanja vezana uz vođenje i organizaciju istih. Isto tako, učenici su sudjelovali na radionici art terapije te u grupi izrađivali mala remek - djela. Biti sudionicima projekta E-medica učenicima je nezaboravno iskustvo razmjene ideja i suradnje sa ostalim sudionicima te se vesele razmjenama sa školama suradnicima na kojima će istraživati zanimljive i neobične zdravstvene teme te ih predstaviti na sljedećim susretima.

Petra Šimunić Jovanović, mag. med. techn.

objavio: Irena Nevjestić   datum: 3. 10. 2022.