Božić dolazi!

Stigao je prosinac, a s njime i Advent, vrijeme iščekivanja Božića, vrijeme nade, radosti, darivanja i dobrih djela. Blagdanski ugođaj zavladao je i u našoj školi. Učenici sa svojim razrednicima prigodno ukrašavaju svoje učionice, a svoju su učionicu ukrasili i učenici 4.b razreda, smjer komercijalist. Zajedno sa svojom razrednicom Kristinom Košćuk izradili su božićne ukrase koristeći isključivo prirodne materijale (drvo, papir, karton, češere, agrume, cimet u kori, slamu, špagu, jutu, pamučnu vatu, vunu) s kojima su na satu razrednika, slušajući božićne pjesme, okitili pano i nekonvencionalno božićno drvce od drvenih letvica koje je izradio i poklonio nam gospodin Slobodan Sekulić kojemu od srca zahvaljujemo.
Snimili su i digitalnu božićnu čestitku u ime svih učenika i djelatnika Srednje škole Koprivnica koju možete pogledati na sljedećoj poveznici:

Kristina Košćuk, prof. mentor

objavio: Irena Nevjestić   datum: 5. 12. 2022.