ZASADI DRVO, NE BUDI PANJ

Učenici Srednje škole Koprivnica su u sklopu akcije "Zasadi drvo, ne budi panj" , 7.12. i Eko grupe zasadili  drveće  i grmove oko škole. Zasađene su tako  dvije lipe, dva javora, hrast, kesten, crni bor, jela i razno grmlje.
Zahvaljujemo Hrvatskim šumama i gospođama Sonji Rukavini  i Marijani Konjačić na donacijama i strpljenju te korodinatorima iz Zasadi drvo, ne budi panj koji su odabrali našu školu za projekt i suradnju.
Treba pohvaliti naše učenike iz 1. i,  2. i, 2. g. i 3. h  razreda kojima nije bilo hladno saditi, a posebna pohvala ide Sebastijanu Krušelju iz 3. h razreda. Također  zahvale idu, našoj botaničarki Maji Kerovec Mlinar,  Mariji Križić, domaru Mili Ćurčiću te Mariji Gabelici.

Marija Gabelica, prof.

zasadi_drvo,_ne_budi_panj!_(2).png (6.13 MB)

objavio: Irena Nevjestić   datum: 7. 12. 2022.