Večer matematike

U četvrtak, 1.12.2022. godine u našoj školi tradicionalno je održana Večer matematike. Svi nastavnici matematike Srednje škole Koprivnica su sa svojim učenicima tijekom satova matematike, ali i online putem, održavali različite matematičke radionice, igrali matematičke igre i provodili ostale aktivnosti vezane uz zabavnu matematiku. Učenici su svoja matematička znanja i vještine imali prilike pokazati i unaprijediti kroz slaganje matematičkih puzzli, tangrama i domina, ali i kroz izradu plakata i prezentacija, sudjelovanjem u matematičkim kvizovima te raznim drugim aktivnostima.

U povodu Večeri matematike učenica Marija Švegović svojim je kolegama iz 3. j razreda prezentirala svoj rad na temu „Dijabetes je matematika“ s kojim je sudjelovala na natjecanju Euromath i  koji je izrađivala u sklopu Centra izvrsnosti pod mentorstvom nastavnice Mare Grašić i nastavnika Nenada Solića.

Jelena Štimac, prof.

jelena1.jpg (1.03 MB)
martina1.jpg (213.56 KB)
jelenaa2.jpg (424.54 KB)
lidija1.jpg (160.41 KB)
lidija2.jpg (97.95 KB)
brane1.jpg (242.60 KB)
natalija1.png (325.06 KB)

objavio: Irena Nevjestić   datum: 12. 12. 2022.