Fizioterapeuti posjetili vrtić

Učenici 3. k i 4. k smjer fizioterapeuti posjetili su mališane iz DV Tratinčica i u sklopu vježbovne nastave Fizikalne terapije i Kineziterapije primijenili stečena znanja te ih pretvorili u zanimljive tematske božićne vježbe. Učenici su pod mentorstvom svojih nastavnica kreirali zanimljive motoričke poligone i natjecateljske štafetne igre. Izradili su i posebne božićne rekvizite i odjeveni u Djeda Mraza, vilenjake i sobove 5. prosinca vježbali su sa djecom iz skupine Smarties. To je skupina koja je nastala u sklopu posebnog programa ranog učenja engleskog jezika pa su uz vježbanje ponavljali i engleski jezik.

Sa skupinom Jabučice i Šapice vježbali su 15. prosinca, a 19. prosinca sa skupinom Krijesnice. Bio je to zabavan, aktivan i nasmijan prosinac uz prekrasnu suradnju i učenje.

Ana Prentašić, bacc. physioth.

objavio: Irena Nevjestić   datum: 20. 12. 2022.