Natjecanje u sportskom plesu u Križevcima

U četvrtak 22. 12. 2022. održano je županijsko natjecanje u sportskom plesu u Križevcima. Učenice Srednje škole Koprivnica natjecale su se u dvije kategorije: umjetničko-dvoranskim plesovima i urbanim/cheer plesovima. Obje su kategorije zauzele drugo mjesto i odnijele srebrnu medalju.
U umjetničko-dvoranskoj kategoriji nastupile su učenice:
Gabrijela Zagorščak (3. K), Mateja Kolarić (4. C), Lucija Mesar (2. C) i Petra Gelenđer (1. J). Bitno je napomenuti kako su učenice same sastavljale koreografiju.

U kategoriji urbanih/cheer plesova nastupile su učenice:
Lana Benić (1. A), Emma Antolić (1. i), Lana Kuzminski (1. i), Lorena Radelić (1. i), Roberta Nestić (2. F), i Ivana Bobovec (2. F). Učenice su međusobno i uz pomoć učenice Ines Špoljarić (3. K) sastavile koreografiju.
Učenice obiju plesnih kategorija bile su pod mentorstvom prof. Ivane Gregurina.

S obzirom na to da je Srednja škola Koprivnica prvi puta nastupila na ovakvom natjecanju, drugo mjesto smatramo velikim uspjehom.

Ivana Gregurina,mag.cin

IMG-20221222-WA0008(1)_edit_6941262789044.jpg (510.86 KB)

objavio: Irena Nevjestić   datum: 23. 12. 2022.