Fizioterapeuti u COOR-u Podravsko sunce

Učenici 4. k razreda, fizioterapeutski tehničari posjetili su u četvrtak 9. veljače COOR Podravsko sunce i ostvarili suradnju sa njihovim učenicima. Učenici fizioterapeuti su u sklopu svoje vježbovne nastave za djecu osmislili ciljane strogo prilagođene vježbe i senzorni poligon, a sa nekom djecom su radili i individualnu kineziterapiju. Upoznali su se prednostima snooze terapije i vidjeli senzornu sobu. Ovo je prvi posjet naših učenika fizioterapeuta Podravskom suncu, u planu su i buduće suradnje koje za cilj imaju proširivanje postojećih znanja i vještina rehabilitacije, bolju pripremu učenika za tržište rada i poticanje inkluzije. Učenici su bili u pratnji strukovnih nastavnica Mateje Marić i Ane Prentašić.

Ana Prentašić, bacc. physioth.

objavio: Irena Nevjestić   datum: 15. 2. 2023.