Gradsko natjecanje u odbojci

U četvrtak (162. 2023.) u dvorani Srednje škole Koprivnica održalo se Gradsko natjecanje u odbojci. Srednja škola Koprivnica nastupila je u ženskoj i muškoj kategoriji. Ženska je ekipa zauzela 2., a muška ekipa 3. mjesto. U ženskoj kategoriji sudjelovale su učenice Ema Horvat, Elena Murić, Tara Novak, Antea Mihaljević, Marta Coban, Ema Radić, Laura Vida, Lucija Delimar, Dunja Senjan, Martina Šestanj, Lorena Kosir, Anja Valent pod vodstvom mentorice Natalije Tomac Kelek, mag.cin.

U muškoj kategoriji sudjelovali su učenici Arian Kozarić, Tin Češnjaj, Kristijan Gabrić, Patrik Peica, Antun Gregar Hrženjak, Marko Knežević, Leon Bošnjak, Borna Martinec, Viktor Flac, Valentino Šajković, Leon Kaurin, David Lukša, Bruno Ostriž pod vodstvom mentorice Ivane Gregurina mag.cin.

Pripremile učenice 3. H razreda: Tihana Grediček i Nika Pavlović

Odbojka_cure.JPG (1.34 MB)
Odbojka_decki.JPG (1.26 MB)

objavio: Irena Nevjestić   datum: 20. 2. 2023.