Natjecanje u futsalu

U ponedjeljak (27. 2. 2023.) u Gimnaziji "Fran Galović" Koprivnica održano je natjecanje u futsalu.

Srednja škola Koprivnica nastupila je u ženskoj i muškoj kategoriji. Ženska ekipa osvojila je 1. mjesto te se plasirala na županijsko natjecanje, a muška ekipa zauzela je 3. mjesto.

Za žensku ekipu nastupile su učenice: Helena Kurtanjek, Jelena Kokša, Maja Hudjek, Ema Biškup, Katarina Poldrugač, Klaudia Fašajić, Martina Vedriš, Dina Vida Horvat, Anđela Kukavica i Iva Mulvaj, pod vodstvom mentorice Ivane Gregurina, mag.cin.

Za mušku ekipu nastupili su učenici: Ivan Vukelić, Filip Premec, Ivan Vrančić, Jakov Krstanović, Kristijan Katalenac, Lovro Kovačić, Abel Krznar, Leon Bošnjak, Paolo Puljko, Borna Martinec, Filip Bošnjak, Leon Kaurin i Fran Jakupanec, pod vodstvom mentora Brune Borića, prof.

S obzirom na uvjete u dvorani tijekom priprema za natjecanje u vrijeme nastave, vrlo je pohvalno što su učenice izdvojile nekoliko sati svog slobodnog vremena i odradile završne pripreme u našoj dvorani kroz praznike.

Ivana Gregurina, mag.cin.

Futsal_decki.JPG (1.73 MB)
Futsal_djevojke.JPG (1.74 MB)

objavio: Irena Nevjestić   datum: 28. 2. 2023.