“Ako svijet ostaje na takvima kao što ste Vi, nemamo razloga za brigu”

Dio je ovo teksta iz pisma koji je prošli tjedan dočekao u školi učenike 3. i razreda smjera medicinska sestra/ tehničar opće njege i nastavnicu Mariju Križić uz veliku vrećicu punu keksa i  sokova. Nikada nam se nije dogodilo da nas u školi potraže pacijenti. Majka koja je rodila prije dva tjedna, a za vrijeme kada smo bili na stučnim vježbama, imala je potrebu zahvaliti nam se na pruženoj skrbi i brizi. Ova gesta izuzetno je dotaknula učenike, a i nastavnicu jer je to neprocjenjivo priznanje za naš rad. Također nas je potaknula na razmišljanje koliko smo skloni pohvalama drugih koje su toliko bitne kako bi nas motivirale i osnažile. Zahvaljujemo mami Ivani što nas je tako lijepo iznenadila i primijetila naš rad te nas počastila.

Pismo teksta u cijelosti

“Poštovana sestro Marija i učenici 3. razreda medicinske škole, od srca Vam se svima još jednom zahvaljujem na podršci, pomoći i tetošenju naše male Jane tokom boravka u rodilištu.

Ako svijet ostaje na takvima kao što ste Vi, nemamo razloga za brigu. Posladite se!

Sretno i srdačno svima!

Ivana i Jana”

Marija Križić, mag. med. techn.

3i.jpg (250.00 KB)
Pismo_.jpg (368.07 KB)

objavio: Irena Nevjestić   datum: 6. 3. 2023.