Gradsko natjecanje srednjih škola u košarci

U petak (10.03.2023.)  u Srednjoj školi Koprivnica održano je Gradsko natjecanje srednjih škola u košarci. Srednja škola Koprivnica nastupila je u ženskoj i muškoj konkurenciji. Učenice naše škole osvojile su prvo mjesto te se plasirale na Županijsko natjecanje koje će se održati u Križevcima krajem ožujka. Učenici su u muškoj konkurenciji osvojili drugo mjesto.

Za žensku ekipu nastupile su: Dijana Bušić, Tena Popović, Ena Drmenčić, Marija Švegović, Maja Hudjek, Anja Loinjak, Nika Kemenović, Jelena Kokša, Nika Puškaš i Terezija Ledinski pod vodstvom mentorice Tamare Tomiša-Gečić, prof.

Za mušku ekipu nastupili su: Fran Premec, David Udovčić, Noa Pehnec, Fran Torma, Antun Gregar Hrženjak, Bruno Ostriž, Ivan Purkić, Petar Purkić, Karlo Marić, Marko Poznić, Luka Rukavina i Juraj Kovač pod vodstvom mentorice Tamare Tomiša-Gečić, prof.

Intervjuirali smo Frana Tormu, Maju Hudjek i Jana Sinkovića. Maja je izjavila da je bila vrlo zadovoljna rezultatom i utakmicom te da su očekivale ovaj rezultat zbog njihove brzine i snalažljivosti. Fran Torma se dvoumio oko konačnog rezultata sa Gimnazijom „Fran Galović”, no znao je da će pobijediti protivnike Obrtničke škole Koprivnica. S druge strane, Jan Sinković, učenik Gimnazije „Fran Galović”, izrazito je zadovoljan osvajanjem prvog mjesta i želimo im puno uspjeha na Županijskom natjecanju!

Čestitke pobjedničkim ekipama i sretno na Županijskom prvenstvu koje će se održati u Križevcima i velika hvala prof. Davidu Vujčiću na pomoći što je vodio obje košarkaške ekipe.

Tekst pripremile učenice 3. H razreda, Nika Pavlović i Tihana Grediček te učenica 4. G razreda, Mia Imešek.

Fotografije pripremili učenici 3. H razreda, Valentino Šajković i Viktor Flac.

Preostalu videogaleriju pogledajte na stranici škole u lijevom padajućem izborniku pod ŠŠD „Kopriva”.

DSC_6918.JPG (1.26 MB)
DSC_7058.JPG (1.20 MB)

objavio: Irena Nevjestić   datum: 13. 3. 2023.