Sajam vježbeničkih tvrtki u Bjelovaru

Učenici Srednje škole Koprivnica sudjelovali su 22. 3. 2023. na 15. sajmu vježbeničkih tvrtki u Bjelovaru povodom 70. obljetnice postojanja Komercijalne i trgovačke škole Bjelovar. Našu školu su predstavljale tri vježbeničke tvrtke sa svojim mentorima. David Vujčić vodio je učenike 4. a razreda, a tvrtku REPORAM d. o. o. predstavljale su: Lea Kovaček, Margareta Cikač i Anna-Maria Kudelić-Sudar.

Ivona Baran vodila je učenike 3. a koji su predstavljali tvrtku M3diA d.o.o. : Elena Ožegović, Sven-Slavko Mijatović i Valentina Piršlin.

Monika Ferenčić Ištvan vodila je učenice 4. b razreda: Katarinu Dvorski, Vanesu Hojsak i Emu Biškup. One su predstavljale tvrtku Sweet&fit d.o.o.

Na sajmu su sudjelovale 34 vježbeničke tvrtke iz 9 gradova i 6 županija te Grad Zagreb.

Posebni gosti sajma bile su tri učeničke zadruge koje svojim dobrotvornim radom pridonose potrebitima, a to su zadruge iz Medicinske škole Bjelovar, Ekonomske i birotehničke škole Bjelovar i Komercijalne i trgovačke škole Bjelovar.

objavio: Irena Nevjestić   datum: 27. 3. 2023.