VII. Dani strukovnih nastavnika

Dani strukovnih nastavnika najveći je skup za nastavnike strukovnih škola u Republici Hrvatskoj. Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih organizirala  je po sedmi puta Dane strukovnih nastavnika u Šibeniku od 21. do 23. ožujka 2023. godine.

Ove je godine format događanja izmijenjen i po prvi puta nije bilo otvorenog poziva za sudjelovanje nego je događaj organiziran isključivo za voditelje županijskih/međužupanijskih stručnih vijeća (koji su dobili izravne pozive) te po prvi puta uključuje i nastavnike općeobrazovnih predmeta.

Događaj je okupio oko 400 sudionika, a glavna tema predavanja i radionica na ovogodišnjim VII. Danima bila je primjena modularnih strukovnih kurikuluma.

Iz Srednje škole Koprivnica  u radu  VII. Dana strukovnih nastavnika sudjelovala  je Draženka Ivaniš-Sikavica, dipl. oec, nastavnik mentor.

Draženka Ivaniš-Sikavica, dipl. oec.

ASOO-VII-DSN-Web-banner-1920x1080-1-scaled.jpg (182.61 KB)

objavio: Irena Nevjestić   datum: 27. 3. 2023.