Edukacija o uzgoju tkivnih stanica

Učenice 4. i razreda, Ena Štimac, Hana Marija Šijak, Lara Vulić i Dora Marinac, zajedno sa nastavnicom Petrom Šimunić Jovanović, 31. 3. 2023. prisustvovale su na edukaciji o uzgoju tkivnih stanica u sklopu projekta E-medica na kojem rade sa Srednjom školom za medicinske sestre Vrapče i Medicinskom školom Pula na temi "Uzgoj ljudskih organa". Na edukaciju su išle u Banku tkiva koja se nalazi u Kliničkom bolničkom centru Sestre milosrdnice, a predavanje je održala dr. sc. Marija Zekušić, mag. biol. mol. Učenice su usvojile mnogo znanja o samom uzgoju i čuvanju tkiva što će izlagati na sljedećem susretu E-medice. Nakon predavanja učenice su razgledale Zagreb i upoznale se sa Srednjom školom za medicinske sestre Vrapče.

Petra Šimunić Jovanović, mag. med. techn.

MicrosoftTeams-image_(69).png (57.17 KB)
MicrosoftTeams-image_(68).png (184.98 KB)
MicrosoftTeams-image_(67).png (233.55 KB)

objavio: Irena Nevjestić   datum: 5. 4. 2023.