PREDSTAVLJANJE PODUZETNIČKE PRIČE KASTMZ

Povodom dana škole, a ujedno i povodom međunarodnog dana poduzetnika, predstavljena je inspirativna i uspješna poduzetnička priča Kastmz Luke Veljanovski i Sarah Gašparić.

Luka je na vrlo zanimljiv način predstavio svoju poduzetničku priču od samih začetaka poduzetničke ideje pa sve do njene implementacije. Poduzetnička ideja osmišljena je kao uređivanje tenisica tj. „popravak obuće i personalizacija obuće i svih ostalih proizvoda od kože (remena, novčanika…).

Učenici su se kroz izlaganje imali priliku uživjeti u stvarnu poduzetničku priču jer im je Luka ispričao s kojim se poteškoćama odnosno izazovima susretao u svom dosadašnjem radu te kako ih je prevladao, tko najčešće naručuje čišćenje i oslikavanje obuće, zašto ljudi vole personalizirane tenisice i za koje namjene se sve naručuje oslikavanje tenisica… Upoznao nas je i s planovima za budućnost, a mi se nadamo da ćemo imati priliku na jednom od narednih izlaganja slušati i o uspješnom poslovanju i razvoju biznisa.

Predstavljanju poduzetničke priče Kastmz bilo je nazočno stotinjak učenika i nekoliko nastavnika naše škole koji su s velikom pažnjom popratili priču mladih poduzetnika Luke i Sarah kojima čestitamo i želimo puno uspjeha i u budućnosti!

Manuela Gregurić

objavio: Irena Nevjestić   datum: 24. 4. 2023.