Održano FOI predstavljanje studijskih programa

Dana 19.4. u 13,00 sati u našoj školskoj knjižnici održano je predstavljanje FOI studijskih programa. Predavači su bili:

• Dr. sc. Bogdan Okreša Đurić
  • Viši asistent
  • Odjel: Katedra za teorijske i primijenjene osnovne informacijske znanosti, Laboratorij za umjetnu inteligenciju
  • Mislav Matijević, mag. inf.
  • Asistent
  • Odjel: Katedra za razvoj informacijskih sustava, Laboratorij za primijenjeno softversko inženjerstvo

Predavači su na zanimljiv, interaktivan i kreativan način našim učenicima završnih razreda predstavili Fakultet organizacije i informatike i studijske programe. Između ostalog, saznali smo da se FOI bavi i umjetnom inteligencijom i forenzikom. Na kraju samog predavanja istaknuli su da je Fakultet organizacije i informatike Varaždin jedno poticajno okruženje za osobni i profesionalni razvoj.

Držimo fige za daljnju suradnju i buduće projekte!

Vedrana Đurkan, dipl. inf.

IMG-20230419-WA0002.jpg (414.58 KB)

objavio: Irena Nevjestić   datum: 25. 4. 2023.