Djevojke na državnom iz futsala

U Poreču se od 26.4.2023.-28.4.2023. odvija Državno prvenstvo u futsalu za učenike i učenice srednjih škola, a tamo se nalazi i ekipe naše škole koju vodi nastavnica Ivana Gregurina.

Skupinu su naše djevojke prošle pobjedama protiv škola iz Velike Gorice (3:0) i Đakova (7:0).

U četvrtfinalu je bolja bila ekipa Športske gimnazije (ŠPOGI) iz Zagreba koja se ujedno u današnjem finalu i okitila zlatnom medaljom.

Komentar nastavnice Ivane Gregurina na ostvarenom uspješnom rezultatu: "Naše su učenice na terenu ostavile zadnji atom snage i borile se do zadnje minute te sam jako ponosna sam na njihovu igru i zalaganje na terenu. Na ovakvom tipu natjecanja često za rezultat presudi umor, a u našoj je ekipi došlo i do ozljeda. Bez obzira na sve, cure su sportski podnijele poraz i kućama idu s pozitivnim dojmovima. Koliko je kvalitetna naša ekipa pokazuje komentar jednog od delegata "Vidi se da je Vaša ekipa kompletna i na internoj kladionici delegata Vi ste moj favorit". "

IMG-20230427-WA0006.jpg (397.33 KB)

objavio: Mario Latin   datum: 28. 4. 2023.