PRIJEVOZ UČENIKA SIJEČANJ-LIPANJ

Prijevoz učenika srednjih škola

Koprivničko-križevačke županije

Koprivničko-križevačka županija obavještava učenike srednjih škola Koprivničko-križevačke županije koji su ostvarili pravo na sufinancirani prijevoz u razdoblju rujan – prosinac 2012. godine, da ostvaruju to pravo i od 14. siječnja 2013. godine koristeći postojeću učeničku iskaznicu.

Cijena mjesečne karte za učenike i nadalje iznosi 50 kn za autobusni prijevoz, a 20 kn za prijevoz vlakom.

Upravni odjel za prosvjetu, kulturu, znanost i šport

Sufinanciranje prijevoza učenika se nastavlja.

Učenici koji su dosad koristili sufinancirani prijevoz i nalaze se na popisu u privitku NE TREBAJU podizati potvrde u školi i nositi ih kod svojih prijevoznika.

Učenici koji će od siječnja koristiti sufinancirani prijevoz trebaju podići u školi potvrdu koja im vrijedi za čitavo razdoblje siječanj-lipanj.

Kao i do sada, potvrde možete podići kod svojih razrednika ili u učeničkoj referadi.

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 30. 10. 2012.