Državno natjecanje Worldskills Croatia 2023.

Od 10. do 12. svibnja 2023. u Zagrebu je održano Državno natjecanje strukovnih vještina Worldskills Croatia 2023. Sudjelovalo je ukupno 405 učenika iz 46 različitih sektorskih disciplina. “Boje” Srednje škole Koprivnica predstavljale su čak 3 učenice. U disciplini fizioterapeutska skrb (sektor: Zdravstvo) učenica Mirna Kosec (4. k) osvojila je 8. mjesto u državi, a mentorica joj je bila nastavnica struke Ana Prentašić. U disciplini Zdravstvena njega (sektor Zdravstvo) učenica Jasmina Herak (5. i) osvojila je 9. mjesto, mentor je bio nastavnik struke Tomislav Lončar. U disciplini Prodajne vještine (sektor: Ekonomija, trgovina i poslovna administracija) učenica Petra Cifrek (3. d) osvojila je 9. mjesto. Mentorica je bila nastavnica struke Irena Ivančić Slavić.

Ana Prentašić, bacc. physioth.

objavio: Irena Nevjestić   datum: 16. 5. 2023.