FIZIOTERAPEUTI VJEŽBALI USUSRET LJETU - "ŽIVJETI ZDRAVO"

Učenici 3.  k razreda smjera fizioterapeutski tehničar u srijedu, 14.6.2023. odradili su zadnju aktivnost ove školske godine u sklopu internog projekta Škole “Volim se gibat, gibat” i nacionalnog EU projekta “Živjeti zdravo”. Aktivnost se odvijala na lokaciji igrališta “Zelenjak” gdje su učenici za vrtićance Dječjeg vrtića “Tratinčica” osmislili zanimljiv set štafetnih natjecateljskih igara i motoričkih poligona. Kroz ciljano vođene aktivnosti, uz pomoć učenika fizioterapeuta, maleni vrtićanci su razvijali i radili na poboljšanju vlastite snage, koordinacije, ravnoteže, brzine, agilnosti, propriocepcije, razvijali osjećaj za vlastito tijelo, usvajali zdrave životne navike kroz kretanje i vježbu, sportski duh i timski rad. Mentorica učenicima u ovoj aktivnosti i pratnja bila je strukovna nastavnica Ana Prentašić.

Ana Prentašić, bacc. physioth.

objavio: Irena Nevjestić   datum: 16. 6. 2023.