NATJEČAJ ZA RADNA MJESTA

Na temelju Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi („Narodne novine“ broj 126/12 – pročišćeni tekst)

SREDNJA ŠKOLA KOPRIVNICA raspisuje

za slobodna radna mjesta

(m/ž)

1. Nastavnik iz predmeta zdravstvena njega, 1 izvršitelj, 14 sati neposrednog odgojno-obrazovnog rada (11 sati vježbi u bolnici, 3 sata teorije), određeno nepuno radno vrijeme do 31.8.2013.

Uvjet:

Zdravstveno veleučilište: viša medicinska sestra s položenim stručnim ispitom, položena pedagoško-psihološka izobrazba, najmanje 3-5 godina rada u zanimanju

1. Nastavnik strukovnih predmeta iz područja ekonomije, 1 izvršitelj, 17 sati neposrednog odgojno-obrazovnog rada, određeno nepuno radno vrijeme do 31.8.2013.

Uvjet:

Ekonomski fakultet: dipl.oec. s položenom pedagoško-psihološkom izobrazbom, mag.oec. s položenom pedagoško-psihološkom izobrazbom

1. Nastavnik iz predmeta povijest umjetnosti i kulturno povijesna baština, 1 izvršitelj, 2 sata neposrednog odgojno-obrazovnog rada, neodređeno nepuno radno vrijeme

Uvjet:

Filozofski fakultet: profesor povijesti umjetnosti, diplomirani povjesničar umjetnosti

Svi kandidati trebaju zadovoljavati uvjete propisane Zakonom o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Uz molbu je potrebno priložiti:

• životopis
  • originalnu diplomu ili ovjerenu presliku diplome
  • domovnicu
  • rodni list
  • presliku radne knjižice
  • uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 6 mjeseci)

Pismene prijave sa traženom dokumentacijom kandidati podnose osobno ili poštom u roku od 8 dana od dana objave natječaja  na oglasnoj ploči i web stranici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i oglasnoj ploči i web stranici Škole na adresu SREDNJA ŠKOLA KOPRIVNICA, Trg slobode 7, 48000 Koprivnica.

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 10. 12. 2012.