Uključi se u rad Centara izvrsnosti!

Poštovane učenice i učenici,

Centar izvrsnosti sastoji se od nastave prirodnih predmeta (kemija, biologija i fizika) i matematike, a podijeljen je na tri nositelja - županijske gimanzije: Gimnaziju "Fran Galović" Koprivnica, Gimnaziju "Ivana Zakmardija Djankovečkog" Križevci i Gimnaziju "Dr. Ivana Kranjčeva" Đurđevac.

Na poveznici https://forms.office.com/e/LD0LQqk438 možete iskazati svoj interes za uključivanjem u rad Centra izvrsnosti (najkasnije do 5.11.2023.).

Jedan učenik može upisati više predmeta. Isto tako, ukoliko postoji interes za neke predmete koji nisu ponuđeni, ostavljena je mogućnost da sami upišete koji bi to predmet bio.

Nastava će se održavati subotama od  sredine 11. mjeseca 2023. do  travnja 2024. te će biti prilagođena ostalim obvezama učenika.

Pohađanje Centra izvrsnosti financira Koprivničko-križevačka županija i besplatno je za sve učenike.

Učenicima se preporuča upis najbližeg centra svojem mjestu stanovanja.

Temeljem iskazanog interesa će biti izvršen izbor zainteresiranih izvrsnih nastavnika za rad u Centrima te napravljen vremenik rada, a učenici će dobiti informaciju o početku rada.

objavio: Mario Latin   datum: 30. 10. 2023.