''Between the lines''

Prvi sastanak čitateljskog kluba Srednje škole Koprivnica  ''Between the lines'' održao se 27. listopada 2023. u školskoj knjižnici s početkom u 19:00 sati. Sudjelovali su svi zainteresirani učenici te nastavnice engleskog i hrvatskog jezika (Ana Posnjak, Dijana Mateša, Tamara Jevtić, Kerol Rabar i Ina Šikić Bobetić). Tema prvog sastanka bile su strašne priče Edgara Allana Poea, Alice Walker i drugih autora po izboru. Uz tople napitke i ''strašne'' slastice učenici i nastavnice raspravljale su o omiljenim knjigama te o duhovima, crnim mačkama, opasnim opsesijama, jezovitim gazdaricama i drevnim čudovištima. Sljedeće druženje predviđeno je za sredinu prosinca pa ukoliko ima još zainteresiranih učenika (i profesora!) slobodno se javite svojoj nastavnici engleskog. Until next time, keep calm and keep on reading!

Ina Šikić Bobetić, prof.

objavio: Irena Nevjestić   datum: 2. 11. 2023.