Visoko učilište Algebra

Dana 17. studenoga učenicima završnih razreda smjera ekonomist i komercijalist, u sklopu predmeta Marketing, održano je predavanje gostujućeg predavača Visokog učilišta Algebra iz Zagreba, prof. Ružice Krpan. Predavanje je obuhvatilo teme iz digitalnog marketinga, izbora karijere, te utjecaja društvenih mreža i influencera na stvaranje brendova. Prof. Krpan upoznala je učenike s alatima Google Ads i Google Analitcs te im objasnila način kako primjenom navedenih alata marketinški stručnjaci prikupljaju podatke o korisnicima te stvaraju njihove profile. Predavanje je bilo veoma poučno, zanimljivo, a teme izložene na zabavan način. Ujedno je učenicima ukratko i predstavljeno učilište Algebra te sve mogućnosti studiranja na istom.

Jelena Alduk, mag.oec.

IMG_8645.jpg (1.91 MB)

objavio: Irena Nevjestić   datum: 22. 11. 2023.