Promocija knjige

Učenici 4. i i 5. i razreda smjera medicinska sestra/tehničar opće njege s nastavnicama Anitom Galinec i Sanjom Koluder 29. studenog 2023. godine svojim su dolaskom uveličali predstavljanje knjige "Depra" poznatog novinara i televizijskog voditelja Aleksandra Stankovića. Pritom su iz Aleksandrova svjedočanstva spoznali kako se osoba oboljela od depresije suočava sa izazovima svakodnevnog života i stigmatizacije društva, a o čemu ljudi nevoljko pričaju te samostigmatizacijom još više doprinose težini bolesti. Dijagnoza ove mentalne bolesti na drugom je mjestu javnozdravstvenih problema nakon kardiovaskularnih bolesti u našem društvu, te je važno o njoj pričati, na vrijeme je prepoznati i liječiti je kako bi se spriječile komplikacije i pomoglo pojedincu u normalnom funkcioniranju.

Sanja Koluder, mag. med. techn.

Image_(1).jpg (258.18 KB)
Image_(2).jpg (220.49 KB)
Image.jpg (160.25 KB)

objavio: Irena Nevjestić   datum: 5. 12. 2023.