Klinički bolnički centar Zagreb

Dana 8. 12. 2023. učenici 4. i i 5. i razreda smjer medicinska sestra/tehničar opće njege s nastavnicama Anitom Galinec, Sanjom Koluder i Petrom Šimunić posjetili su “Klinički bolnički centar Zagreb”, jedinu bolničku ustanovu u Republici Hrvatskoj sa statusom Nacionalne bolnice. Glavne medicinske sestre Klinika -  Jelena Slijepčević, Katarina Maršić, Ana Roić, Božica Ilijač, Vesna Bratić i Snježana Žic, učenicima su kroz zanimljivu prezentaciju predstavile organizaciju rada i viziju KBC-a, te ih provele kroz Kliniku za anesteziologiju, reanimatologiju i intenzivnu medicinu i terapiju boli, Kliniku za kirurgiju, Objedinjeni hitni bolnički prijam i Kliniku za unutarnje bolesti. Učenici su također prisustvovali adventskom glazbenom programu te upoznali glavnu medicinsku sestru KBC-a Anu Ljubas.

Sanja Koluder, mag. med. techn.

Image_(4).jfif (122.21 KB)
Image_(3).jfif (1.65 MB)
Image_(2).jfif (220.77 KB)
Image_(1).jfif (1.53 MB)
Image.jfif (1.51 MB)

objavio: Irena Nevjestić   datum: 11. 12. 2023.