Adventski kalendar dobrih djela

Adventske kalendare vole i veliki i mali, bilo da je u njima skriven neki poklončić ili nešto slatko. I u našem školskom holu je u ovo predblagdansko vrijeme osvanuo jedan takav kalendar - Adventski kalendar dobrih djela. Ideja je potekla od nastavnica stranih jezika, koje su iz(g)radile kućicu, a učenici su bili zaduženi za kreativni dio dizajniranja prozorčića. U svakom prozorčiću skrivena je po jedna poticajna misao za činjenje nečeg lijepog i davanje od srca. Svakog dana otvaramo novi prozorčić i pozivamo vas da zavirite u tajne naše adventske kućice. Poruke koje krije naš kalendar pisane su na stranim jezicima pa tako, osim inspiracije za poneko nesebično dobro djelo, možete proširiti svoje znanje iz njemačkog, talijanskog, francuskog i latinskog jezika.
Zahvaljujemo učenicima koji su sudjelovali na njihovom vremenu i uloženom trudu te profesoricama Kristini Košćuk, Ani Maltarić, Ines Komljenović Vugrinec i Petri Zobić koje su ih mentorirale.
Sretni smo, ukoliko smo vas barem jednom porukom potaknuli na djelovanje.

Želimo vam sretne blagdane u krugu najmilijih!

Petra Zobić, prof.

11542e13-64a2-49d6-a037-65455f60f85b.png (4.73 MB)

objavio: Irena Nevjestić   datum: 20. 12. 2023.