“FIZIOMRAZOVI” I AKTIVAN BOŽIĆNI PARTY

Već tradicionalno svake godine u prosincu učenici 3. k i 4. k razreda smjera fizioterapeutski tehničar/ka pod mentorstvom strukovne nastavnice Ane Prentašić organiziraju božićno vježbanje - “aktivan božićni party”. Surađujemo sa djecom iz vrtića i osnovnih škola. Njegujemo dugogodišnju suradnju sa Dječjim vrtićem "Tratinčica", a od ove školske godine surađujemo i sa učenicima nižih razreda Osnovne škole "Đuro Ester". Učenici 3. k razreda su 13. 12. 2023. vježbali sa skupinom Špekulice iz Dječjeg vrtića "Tratinčica". Učenici 4. k razreda su 18.12.2023. vježbali sa 1. a i 1. b razredom, a 19. 12. 2023. sa učenicima 2. a i 2. b razreda Osnovne škole "Đuro Ester". Učenici su za djecu i učenike kreirali zanimljive ciljane vježbe za čitavo tijelo sa božićnim poklončićima kao rekvizitima, osmislili različite natjecateljske štafetne igre sa božićnim zadacima te utrku skupljanja božićnih poklona. Sve aktivnosti u pozadini su bile popracene božićnom glazbom što je stvorilo atmosferu pravog malog aktivnog božićni partya.

Ana Prentašić, bacc. physioth.

objavio: Irena Nevjestić   datum: 19. 12. 2023.