Županijsko natjecanje srednjih škola u futsalu

U dvorani Srednje škole Koprivnica u jutarnjim satima dana 5. ožujka 2024. održano je Županijsko natjecanje u futsalu, a domaćin ovog sportskog susreta bila je naša Srednja škola Koprivnica. U muškoj konkurenciji učenici gimnazije „Fran Galović“ Koprivnica pod vodstvom mentora Ranka Gojkovića postigli su odlične rezultate i time osvojili 1. mjesto.

Protivnici su im bili učenici Gimnazije Ivana Zakmadija Dijanovečkoga iz Križevaca koje su pobijedili rezultatom 7:2 i učenici Gimnazije doktora Ivana Kranjčeva koje su pobijedili rezultatom 11:1.

U ženskoj konkurenciji također je ostvaren je izvrstan rezultat te su naše djevojke osvojile 1. mjesto pod vodstvom mentorice Ivane Gregurine. Njihove protivnice bile su učenice Srednje gospodarske škole Križevci koje su pobijedile rezultatom 8:1 i učenice Gimnazije doktora Ivana Kranjčeva iz Đurđevca koje su pobijedile rezultatom 6:0.
Za našu školu nastupile su Nika Galinec (G), Katarina Poldrugač, Magdalena Rumek, Anđela Kukavica, Petra Taši, Iva Hlevnjak, Ena Vranešević, Sara Barbara Booz, Iva Mulvaj i Vanja Imešek, a Magdalena Rumek postigla je najviše zgoditaka, čak 7.

Čestitamo svim natjecateljima i mentorima te im želimo puno uspjeha na Državnom natjecanju koje će se održati u Poreču!

Tekst pripremile Nika Premec i Lana Benić, učenice 2. a razreda

WhatsApp_Slika_2024-03-05_u_13.54.48_882c6e75.jpg (370.66 KB)

objavio: Irena Nevjestić   datum: 6. 3. 2024.