NASTAVNICI U PODUZEĆA – PRAKSA ZA NASTAVNIKE

U periodu od 2. 4. 2024. do 4. 4.2024. nastavnica Andreja Draganić sudjelovala je u projektu „Nastavnici u poduzeća – praksa za nastavnike“. Nakon što je prethodne dvije godine praksu odrađivala u poslovnici Interspara u Koprivnici, ove godine je za obavljanje prakse odabrala poslovnicu Deichmann.

Mentorica Željka Picer upoznala je nastavnicu s organizacijom rada, procesom zaprimanja i raspoređivanja proizvoda, plasiranjem proizvoda na police,  rješavanjem reklamacija, dodatnom prodajom i ostalim važnim segmentima njihova poslovanja.

Ovaj projekt se povodi u organizaciji Advantage Austria s ciljem poticanja bolje povezanosti sektora obrazovanja i gospodarstva. Kroz ovu praksu nastavnici mogu vidjeti i kako izgleda svakodnevnica za naše sadašnje i buduće učenike koji tamo odrađuju trgovačku praksu. Naša učenica Luna Kumek (3. D) već treću godinu zaredom svoju praksu obavlja u poslovnici Deichmann u Koprivnici. Bilo je zanimljivo to što su nastavnica i učenica zajedno odrađivale radne zadatke i što je nastavnica puno toga mogla naučiti od svoje učenice.

Hvala mentorici Željki na suradnji i volji da prenese svoje znanje i učini ovu praksu korisnom i veoma zanimljivom.

Andreja Draganić, mag. oec.

IMG-20240403-WA0000(1).jpg (505.78 KB)

objavio: Irena Nevjestić   datum: 9. 4. 2024.