YEC 2014. - RADIONICE I NATJECANJE U PODUZETNIČKIM VJEŠTINAMA

YEC - je najveći obrazovni AIESEC-ov projekt, koji se odvija već dugi niz godina na području sjeverozapadne Hrvatske. Karakterističan je po dolascima stranih studenata iz cijeloga svijeta, koji svoje znanje i iskustva prenose kroz edukacije mladim i perspektivnim ljudima. Projekt će se realizirati kroz šest interaktivnih radionica održanih na tjednoj bazi u srednjim školama.

Zatvaranje projekta u petak u 17h u Prvoj gimnaziji Varaždin.

Raspored zatvaranja projekta YEC

• 17:00 – 17:50 - Predstavljanje AIESEC-a, projekta, sudionika, partnera, komisije
    • Pozdravni govor voditelja
    • Pozdravni govor predsjednice
    • Kratak osvrt na projekt
    • Predstavljanje komisije i njihov pozdravni govor
  • 17:50 – 19:10predstavljanje škola i prezentiranje učenika ( 10 min po projektu)
    1. Prva gimnazija Varaždin
    2. Gospodarska škola Varaždin
    3. Gimnazija Fran Galović Koprivnica
    4. Srednja škola Koprivnica
    5. GIMNAZIJA JOSIPA SLAVENSKOG ČAKOVEC
    6. Gospodarska škola Čakovec
    7. Srednja škola Krapina
    8. Komisija ima vrijeme za odluku, za to vrijeme dijele zahvalnice skolama itd.
  • 19:10 – 19:30 Proglašenje pobjednika, nagrada, diploma, završna riječ

Sudjelujte na radionicama koje će voditi praktikanti iz Turske, Nikaragve, Egipta te razvijte svoje poduzetničke vještine!  Kroz timski rad imat ćete priliku poboljšati engleski jezik, razviti svoje socijalno poduzetničke vještine, upoznati nove kulture, stječi nova prijateljstva, raspravljati o aktualnim temama i naravno, zabaviti se!

Matija(bivši sudionik):  „Mogućnosti su mnogobrojne. Upoznati nove ljude iz različitih kultura, sa različitim pričama i naučiti mnogo korisnih stvari je odlično iskustvo. Kad vam se ti ljudi uvuku pod kožu znati ćete što mislim.“

Iskoristi priliku, upoznaj druge kulture, razvij svoje vještine, postani mladi socijalni poduzetnik!

Naša škola sudjeluje već nekoliko godina u ovom programu, iskustva su odlična!

Prijave kod prof. Šikić Jasne do 28.1.2014.!

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 22. 1. 2014.