SPORTSKI USPJESI NAŠIH UČENIKA

Osobito smo ponosni i čestitamo dobitnicima nagrade Grada Koprivnice za osobit doprinos sportu u 2013. godini. Dobitnici nagrada su Filip Frankol, 2.k (hrvanje), Ivana Babić, 4.d (streljaštvo) i bivša učenica škole, Ana Jambrović (kuglanje).

Ivana je nedavno u Moskvi osvojila zlatnu medalju u disciplini zračna puška na 10 metara u juniorskoj konkurenciji, čime je osigurala nastup na Olimpijskim igrama mladih koje će se u kolovozu održati u Kini.  ČESTITAMO!

Učenice naše škole Lara Pavlović, 1e i Magdalena Horvat, 1k inače rukometašice RK Podravke (u dobnoj skupini 1998. i mlađe) postale su prvakinje Hrvatske na nedavnom Prvenstvu Hrvatske. Lara Pavlović proglašena je najboljim desnim krilom prvenstva.

Čestitamo učenicama i želimo im puno dobrih sportskih i školskih rezultata!

objavio: Irena Nevjestić   datum: 18. 2. 2014.