NATJECANJA U STRUCI 2014.

Do sada smo bili na 3 regionalna natjecanja i postigli lijepe rezultate:

Srednja škola Viktorovac, Sisak bila je domaćin međužupanijskog natjecanja za prodavače koje se održalo 17.2. 2014. u Sisku. Na natjecanju je sudjelovalo 10 škola SZ Hrvatske, a u konkurenciji od 18 učenika, učenice 3.d razreda  Petra Požgaj osvojila je 7. mjesto i Valentina Gašparić 9. mjesto. Mentorica je prof. Višnja Momčilović. Čestitamo!

10.02.2014. održano je regionalno natjecanje Gastro 2014 u hotelijersko-turističkim disciplinama. Škola domaćin je bila Ugostiteljsko - turistička škola Osijek, u Osijeku.

Natjecanje je bilo iz tri discipline u kojima su se natjecali učenici iz Požege, Bjelovara, Daruvara, Osijeka, Belog Manastira, Vinkovaca i Koprivnice.

Učenica Srednje škole Koprivnica iz  4H razreda, Lara Puhalo osvojeno 4. mjesto. u 8.disciplini : Predstavljanje turističkog odredišta - destinacije. Mentorica je bila profesorica Maja Forgić. Čestitamo!

Učenice naše škole Mihaela Petrović i Viktorija Subotičanec s mentoricom mr.sc. Manuelom Gregurić, sudjelovale su 18.2.2014. na međužupanijskom natjecanju iz knjigovodstva i osvojile 2. i 5. mjesto u Daruvaru. Učenicama i mentorici čestitamo i želimo im plasman na državnu razinu natjecanja!

unnamed_(1).jpg (69.41 KB)
unnamed.jpg (75.12 KB)

objavio: Irena Nevjestić   datum: 18. 2. 2014.