PLASMANI I REZULTATI NA DRŽAVNIM NATJECANJIMA

U ovoj školskoj godini do sada smo pozvani na 3 državna natjecanja a organizatori i domaćini smo jednog - Schola medica 2014. za medicinske sestre / tehničare opće njege.

Rezultati s državnih natjecanja:

VJERONAUČNA OLIMPIJADA - učenici Karlo Bubnjar, Petra Kukec, Petra Posavec i Ines Pintarić zajedno s mentorom Dejan Dodlekom osvojili su 8. mjesto na Državnom natjecanju održanom u Šibeniku od 2.-4.4.2014. u jakoj konkurenciji 16 srednjih škola, većinom klasičnih i katoličkih gimnazija te samo još jedne strukovne škole.

LATINSKI JEZIK - Romina Kirilenko 2j - 8. mjesto (mentorica Ivana Pavela) Državno natjecanje iz klasičnih jezika u Zadru (9-11.4.2014.)

NUTRI VITA - za prehrambene tehničare: Dino Frančić - 5. mjesto (mentorica Vera Šaf) Državno natjecanje u Požegi.

SMOTRA UPRAVNIH REFERENATA - Vedran Matkov 5. mjesto (mentorica Davorka Zegrani)

SCHOLA MEDICA 2014. za medicinske sestre/tehničare opće njege: Glorija Vujić - 18. mjesto (mentorica Marija Križić)

Zahvaljujemo učenicima i mentorima na pokazanom znanju, uloženom trudu i učenju. Izuzetno smo ponosni na njihov rezultat te im od srca čestitamo!

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 20. 2. 2014.