Posjet učenika u Hrvatski Sabor

Učenici naše škole, ekonomisti 1.b i upravni referenti 4.c, 10. travnja 2014. godine u pratnji profesorice Zdenke Gašparić te Višnje Momčilović u okviru terenske nastave posjetili su Hrvatski Sabor.

Uz razgledavanje zgrade organiziran je i susret sa zastupnicima u dvorani Josipa Jelačića. Susret je bio iznenađujući jer se je odazvalo desetak zastupnika iz SDP-a, HSU-a, ORaH-a i Hrvatskih laburista. Učenici su postavili veliki broj aktualnih pitanja, najviše vezanih za mlade i za gospodarsku situaciju naše države.

Posjetili su grobove na Mirogoju, Dr. Franje Tuđmana, Ivice Račana i Borisa Šprema.

Učenici su bili oduševljeni posjetom Hrvatskog Sabora te smatraju da bi trebalo biti što više terenskih nastava koje se tiču onoga što uče u školi za vrijeme nastave.

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 24. 4. 2014.