MARIJETIN SAJAM 17.10.2014.

Pozivamo sve učenike, roditelje i nastavnike te sve ljude dobre volje koji su u mogućnosti pomoći da dođu na Zrinski trg u petak i subotu na Nemčićev humanitarni sajam koji organizira OŠ „Antun Nemčić Gostovinski“, Koprivnica kako bi se prikupila sredstva potrebna za liječenje njihove učenice i naše male sugrađanke Marijete Bugarin.

Ona je danas učenica 5. razreda i boluje od Parry-Rombergerova sindroma. Kako bi ozdravila, potrebna joj je operacija u dječjoj bolnici Madison u SAD-u, za koju je potrebno oko 50 tisuća dolara.

Uz pomoć Udruge obitelji „Volim život“ iz Koprivnice, učitelji, roditelji i učenici škole A.N.Gostovinski organiziraju Nemčićev humanitarni sajam.

Sajam će se održat dana 17. listopada 2014.od 9 do 17 sati    te  18 . listopada od  9 do 12 sati  2014. godine, na Zrinskom trgu.

U slučaju kiše Sajam će se održati unutar prostora Gradske tržnice, kraj dječjeg igrališta.

Na sajmu ćemo prodajom starih knjiga, kućne keramike (šalice, vaze, ukrasi), nakita i likovnih radova prikupljati novac za Marijetinu operaciju. Uz to prodavat će se  kolači, klipići,  tombola i još mnogo toga.

Molimo vas da i vi pomognete Marijeti.

Važno nam je da podržite ovu akciju, odvojite par minuta i posjetite  naš Sajam, odvojite par kuna i kupite nešto iz bogate sajamske ponude! Svaka i najmanja pomoć je dobrodošla,  a Marijeti je prijeko potrebna!

Hvala svima unaprijed!

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 13. 10. 2014.