PREZENTACIJE FAKULTETA ZA MATURANTE

U srijedu, 19.11.2014. održana je prezentacija studijskih programa Hrvatskog vojnog učilišta u našoj školskoj knjižnici.

O studijima pročitajte više pod opširnije.

Vojni studiji Vojno inženjerstvo   i Vojno vođenje i upravljanje  su preddiplomski sveučilišni studiji, ciljano namijenjeni za obrazovanje budućih časnika Oružanih snaga RH (OSRH). Razvijeni su u suradnji Oružanih snaga RH i Sveučilišta u Zagrebu, a njihova je atraktivnost u tome što prvostupnike po završetku ovih studija čeka siguran posao u postrojbama OSRH, na mjestima prvih časničkih dužnosti.

I još jedan važan razlog za prijavu i uspješno studiranje: studenti-kadeti imaju podmirene cjelokupne troškove studiranja: smještaj, prehranu, literaturu, sportsku opremu, gradski prijevoz i još k tome mjesečnu stipendiju.

Veleučilište VERN' je održalo prezentaciju svojih studija u Srednjoj školi Koprivnica u srijedu 26.11.

Tom prilikom  predstavili su svojih 6 prijediplomskih studija:Ekonomija poduzetništva, Poslovna informatika, Turistički i hotelski menadžment, Novinarstvo, Tehnički menadžment, Odnosi s javnošću i studij medija

te 5 diplomskih studija: Poduzetnički menadžment, Upravljanje poslovnim komunikacijama, Računovodstvo i financije, IT Menadžment, Menadžment održivog razvoja u turizmu.

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 26. 11. 2014.