Vježbeničke tvrtke na edukativnim predavanjima

Predstavnici vježbeničkih tvrtki 3.a,3.b,4.a i 4.b prisustvovali su edukativnim predavanjima u organizaciji Razvojne agencije Podravine i Prigorja i Poslovnog uzleta grada Koprivnice.

U srijedu, 28.1.2015., učenici 3.a i 3.b razreda bili su u PORA-i gdje su im ljubazni domaćini pobliže objasnili čime se PORA bavi, kako pisati projekte te što je važno za uspješno bavljenje poduzetništvom.

Učenici 4.a i 4.b razreda su u petak, 30.1.2015. prisustvovali na predavanjima u sklopu događaja Poslovni uzlet grada Koprivnice koji je organiziran od strane Poslovnog dnevnika uz potporu Ministarstva poduzetništva i obrta i Predsjednika Republike Hrvatske. Naši su učenici sudjelovali na predavanjima pod nazivima "Jeftinije, sigurnije, dostupnije- Cloud usluge za vaše poslovanje" i "Osvojite tržište učinkovitim oglašavanjem na Googleu i Facebooku".

Nadamo se da su navedena predavanja našim učenicima bila od izrazite koristi!

IMG_5122.JPG (134.72 KB)
IMG_5128.JPG (108.62 KB)
IMG_5133.JPG (137.01 KB)
program_KC.pdf (833.91 KB)

objavio: Mario Latin   datum: 5. 2. 2015.