Sudjelovali smo na smotri E-medica u Termama Tuhelj

Učenici 4i razreda  Mirna Babić, Ivana Kupec, Luna Petrović, Žaklina Rakoš, Lorena Ravnjak i Patrik Vrček sudjelovali su na 9. Smotri „Dani E-medica 2016“ u Tuhelju od 3.-6. ožujka 2016.g. Prvi dan smotre bio je rezerviran za predstavljanje škola, pri čemu su naši učenici, prema povratnim informacijama sudionika bili iznimno dojmljivi i kreativni. Smotra je održana pod pokroviteljstvom predsjednice Republike Hrvatske  Kolinde Grabar  Kitarović, a sudjelovalo je 30 škola sa projektima koji se provode tokom cijele godine te prezentiraju na samoj smotri. U suradnji sa Medicinskom školom Bjelovar, učenici su radili na dva projekta: Mobbing i Mito i korupcija, koje su predstavili prema rasporedu izlaganja. Cilj projekta je suradnja škola, korištenje tehnologije i  razmjena učenika tokom rada na projektima. Predložene su teme za iduću jubilarnu smotru koje će pojedine škole odabrati i dogovoriti suradnju. Prijenos smotre mogao se pratiti online, a na službenim stranicama E-medice nalaze se fotografije.

Željka Galešić, bacc.med.techn.

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 7. 3. 2016.