NATJEČAJ

Na temelju Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi („Narodne novine“ broj 87/08, 86/09, 92/10., 105/10., 90/11., 16/12., 86/12., 126/12., 94/13., 152/14., 7/17., 68/18., 98/19.) SREDNJA ŠKOLA KOPRIVNICA, Trg slobode 7, Koprivnica, raspisuje

NATJEČAJ

za slobodna radna mjesta (M/Ž)

1. Nastavnik iz predmeta Medicinska mikrobiologija, 1 izvršitelj, 3 sata neposrednog odgojno-obrazovnog rada, 5,5 sati tjedno, neodređeno nepuno radno vrijeme
  2. Nastavnik iz predmeta Klinička medicina, 1 izvršitelj, 3 sata neposrednog odgojno-obrazovnog rada, 5,5 sati tjedno, neodređeno nepuno radno vrijeme
  3. Nastavnik iz predmeta Instrumentiranje, 1 izvršitelj, 6 sati neposrednog odgojno-obrazovnog rada, 8 sati tjedno, neodređeno nepuno radno vrijeme
  4. Nastavnik iz predmeta Osnove zdravstvene struke, 1 izvršitelj, 2 sata neposrednog odgojno-obrazovnog rada, 4 sata tjedno, neodređeno nepuno radno vrijeme
  5. Nastavnik iz predmeta Bakteriologija, virologija i parazitologija, 1 izvršitelj, 4 sata neposrednog odgojno-obrazovnog rada, 7 sati tjedno, neodređeno nepuno radno vrijeme

U prijavi na natječaj potrebno je navesti redni broj i naziv radnog mjesta za koje se podnosi prijava. Prijavu je potrebno vlastoručno potpisati.

Uz prijavu, kandidati su dužni priložiti:

1. životopis
  2. presliku diplome
  3. elektronički zapis ili potvrdu o podacima evidentiranim u bazi podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje
  4. presliku potvrde o stečenim pedagoškim kompetencijama za kandidate koji su ih bili dužni steći
  5. uvjerenje nadležnog suda da se protiv podnositelja prijave ne vodi kazneni postupak (koje nije starije od 6 mjeseci).

Uvjeti za zasnivanje radnog odnosa: opći uvjeti sukladno općim propisima o radu te posebni uvjeti propisani člankom 105. i 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN, broj 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14 i 7/17, 68/18., 98/19.),  člankom 37. Pravilnika o stručnoj spremi i pedagoško psihološkom-obrazovanju nastavnika u srednjem školstvu (NN, broj 1/96. i 80/99.) i Strukovnim kurikulumom za stjecanje kvalifikacije medicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege.

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužni su se u prijavi na natječaj pozvati na to pravo te uz prijavu priložiti sve dokaze iz kojih se vidi navedeno pravo.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom ("Narodne novine", broj 157/13 i 152/14) uz prijavu na natječaj dužni su, pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.

Sve osobe koje se pozivaju na pravo prednosti prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji trebaju dostaviti dokaze iz stavka 1. članka 103. Zakona. Dokazi potrebni za ostvarivanje prava navedeni su na sljedećoj poveznici: LINK

Sukladno odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka (GDPR) prijavom na natječaj kandidat daje privolu za prikupljanje i obradu svih dostavljanih podataka, a sve u svrhu mogućeg zaposlenja.

Kandidatom prijavljenim na natječaj smatrat će se osoba koja podnese pravodobnu i potpunu prijavu te ispunjava formalne uvjete iz natječaja.

S kandidatima s kojima se zasniva radni odnos na neodređeno vrijeme ugovara se probni rad u trajanju od 6 mjeseci.

Odabiru kandidata prethodi postupak selekcije kandidata putem testiranja i razgovora (intervjua) s kandidatom u skladu s Pravilnikom o načinu i postupku zapošljavanja u Srednjoj školi Koprivnica.

Sve obavijesti vezane o statusu kandidata, o načinu, vremenu, sadržaju i mjestu testiranja i razgovora, o odabiru kandidata odnosno rezultatima natječaja objavit će se na mrežnoj stranici Škole http://ss-koprivnica.skole.hr/natje_aji_ i smatrat će se da su svi kandidati obaviješteni i upoznati o pojedinim fazama natječaja kao i rezultatima natječaja.

Rok za slanje prijava je osam dana od dana objave natječaja. Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Pismene prijave sa traženom dokumentacijom koja se prilaže u neovjerenim preslikama kandidati podnose preporučeno poštom u roku od 8 dana od dana objave natječaja  na oglasnoj ploči i web stranici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i oglasnoj ploči i web stranici Škole na adresu: SREDNJA ŠKOLA KOPRIVNICA, Trg slobode 7, 48000 Koprivnica.

Obavijest o rezultatima natječaja biti će objavljena na mrežnoj stranici Srednje škole Koprivnica: www.ss-koprivnica.skole.hr.

KLASA: 602-03/21-08/01

URBROJ: 2137-49-05-21-01

Koprivnica, 4.1.2021.

natjecaj,_4.1.2021..docx (26.48 KB)

objavio: Sanja Martinković   datum: 4. 1. 2021.