OGLASNA KNJIGA 5

OGLAS BROJ 5.

I.

Obavještavaju se učenici da će tijekom studenog i prosinca u prostorima škole raditi SAVJETOVALIŠTE ZA MLADE Obiteljskog centra Koprivničko-križevačke županije.

Cilj je pružiti stručnu podršku i pomoć mladima i njihovim roditeljima kroz individualni i grupni rad. Sve nedoumice i probleme - učenje, izlasci, mladenačke veze, odnos s roditeljima, profesorima, eksperimentiranje s alkoholom i drugim sredstvima ovisnosti, vršnjačko, obiteljsko, elektronično nasilje i drugo,  možete povjeriti i raspraviti s voditeljicama savjetovališta – psihologinjom, pravnicom ili socijalnom radnicom. Radno vrijeme: utorkom i četvrtkom od 12 -14 u uredu voditelja dvorane (hodnik u sportskoj dvorani).

II.

Zabrana pušenja odnosi se na prostor naše škole i oko nje kao i  prostor oko susjedne OŠ „Đuro Ester“.  Zabrana se ne odnosi na prostor parka i pješačke staze. Molim da vodite računa da ne ometate promet na biciklističkoj stazi.

III.

Povodom Svjetskog dana dijabetesa, u petak 22.11.2013. u školskoj knjižnici prof. Ines Frančić održat će predavanje s početkom u 13:00 sati a naše učenice medicinske škole mjerit će razinu GUK (šećera u krvi) od 8 – 10 sati. Pri tome je važno da ne konzumirate hranu ili zašećerena pića prije mjerenja.

IV.

Škola organizira terensku nastavu u Vukovar, u subotu 30.11.2013. Svi zainteresirani učenici trebaju se prijaviti u učeničku referadu do 25.11.2013. Cijena izleta je 125,00 kuna a voditeljica je prof. Đurđa Fijačko. Prilikom prijave potrebno je uplatiti novac u blagajnu škole.

V.

Svi učenici putnici koji putuju vlakom, prema obavijesti HŽ, trebaju mjesečne karte kupiti do 5.-tog u mjesecu.

Ravnateljica:

Ksenija Ostriž

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 19. 11. 2013.