Oglas broj 8.

1.

Danas, 9.12. s početkom u 13:30 održat će se prezentacija Veleučilišta VERN' i njegovih studija (Ekonomija, Turizam, Novinarstvo, Poslovna informatika i Tehnički menadžment) u projekcijskoj učionici.

2.

U srijedu 11.12.2013. s početkom u 17:00 sati u sportskoj dvorani naše škole održat će se roditeljski sastanak za roditelje učenika svih četverogodišnjih završnih razreda koji namjeravaju pristupiti ispitima državne mature.

Roditeljski sastanak vodi koordinatorica za državnu maturu prof. Melita Marinelli.

3.

U utorak, 17.12.2013. Hrvatsko vojno učilište prezentirat će svoje studijske programe: vojni pilot i kadet te dva nova studijska programa: prvostupnika vojnog vođenja i upravljanja te prvostupnika vojnog inženjerstva. Time će Hrvatska po prvi puta dobiti licencirane vojne studijske programe. Hrvatsko vojno učilište osigurava studentima smještaj i stipendiju te radni odnos nakon završetka studija. Prezentacija počinje u 13:30 u projekcijskoj učionici.

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 9. 12. 2013.