Oglas broj 2

Jučer, 23. rujna 2014. prerano nas je i zauvijek napustio Mihael Janjković, učenik 1c razreda upravni referent. Tragičan događaj zaustavio je vrijeme u Mihaelovoj obitelji, njegovom razredu i među njegovim prijateljima prije nego što smo se uspjeli dobro upoznati i zbližiti.

Izuzetno mi je teško u ovim trenucima govoriti o budućnosti, ali vrijeme doista liječi sve pa se nadam da ćemo svi zajedno uspjeti ostaviti za sobom tugu i osjećaj praznine a Mihaela se sjećati s ljubavlju.

Pogreb Mihaela Janjkovića bit će na gradskom groblju u Koprivnici, a točno vrijeme će biti izvješeno tijekom popodneva na ulaznim vratima škole. Za psihološku pomoć možete se obratiti psihologinji i pedagoginji škole u bilo koje vrijeme.

Svim Mihaelovim prijateljima, obitelji i nastavnicama izražavam duboku sućut.

Ravnateljica:

Ksenija Ostriž

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 24. 9. 2014.